Kancelárie KE-Západ V.

Lokalita

Košice, Trieda SNP 37

Podlahová plocha

od 40 m2

Typ priestoru

klasický / obchodný

Klimatizácia

áno

Parkovisko

vlastné

Depozit

3 mesiace

Médiá

bez médií

Prístup 24/7

áno

Recepcia

áno

Výťah

áno

Flexibilná dispozícia

áno

Nábytok

---

Kancelárske a obchodné priestory v modernej administratívnej budove so strategickou komunikačnou polohou na Terase. Budova ponúka veľkú dispozičnú variabilitu kancelárskych priestorov (od 12,10 €/m2/m bez médií) od samostatných kancelárií po celky typu open space. Štandardná vybavenosť prenajímaných priestorov - podlahová krytina podľa individuálnych požiadaviek (plávajúca podlaha / záťažové koberce) maľovka, interiérové dvere, hliníkové rámy okien, izolačné dvojsklá, horizontálne okenné žalúzie, klimatizácia + otvárateľné okná, sklenené priečky, moderné výťahy, 24/7 SBS, prístup na internet, zonácia prístupu, bezpečnostné kamery v spoločných priestoroch, na každom podlaží WC (pánske aj dámske), upratovací servis v celej budove.

Na prízemí je nová obchodná pasáž s veľkostne variabilným riešením presklených obchodných priestorov (od 14,10 €/m2/m bez médií), skladové zázemie, moderné vstupné priestory, oddychová zóna. Bezplatné parkovanie je v bezprostrednej blízkosti budovy. V dosahu je zastávka MHD (autobusy, električky) a nákupné centrum s možnosťou ďalšieho parkovania.

Dispozičné riešenia + cenová ponuka


.

(kliknutím na obrázok zväčši náhľad)

Alternatíva

cena

Kancelária "A"

(prízemie, vstupná pasáž do TCK, 40,00 m2 (80,00 m2), možnosť osadenia kuchynskej linky/umývadla a WC, klimatizácia, priestor je nutné upraviť, možný termín k nasťahovaniu - po 15.07.2016)

od 564 €/mes.


Pozn.:

1/ ceny nájomného sú uvádzané bez DPH

2/ ceny nezahŕňajú dátové paušály operátorov (internet)

3/ médiá nie sú zahrnuté v cene nájomného

4/ uvádzané ceny vychádzajú z platných cenníkov, nezohľadňujú dohody (zmeny štandardu, doplnkovú vybavenosť, zľavy, ...), ktoré môžu vyplynúť z ďalších rokovaní

5/ výber dispozičného riešenia závisí od potrieb nájomcu - počet, prevedenie deliacich priečok (ak budú nájomcom požadované) a model participácie na nákladoch na ich realizáciu bude predmetom ďalších rokovaní zmluvných strán