BC HPK ENGINEERING

Lokalita

B. Němcovej 30, Košice

Podlahová plocha

od 201,10 m2

Typ

open space

Klimatizácia

áno

Parkovisko

áno

Depozit

---

Médiá

v cene nájmu

Prístup 24/7

24/7

Recepcia

áno

Výťah

áno

Flexibilná dispozícia

áno

Sieťová kabeláž

áno

Sklad

áno

Rampa

áno

Obchodné a kancelárske priestory v komplexne modernizovanej administratívnej budove v severnej časti mesta s vynikajúcou komunikačnou dostupnosťou MHD.

Na prenájom sú obchodné priestory (bývalá pobočka banky - SLSP) na prízemí a jednotlivé kancelárie resp. kancelárske celky (pozostávajúce z 2 až 4 kancelárií - podľa potreby) ako aj veľké open space priestory. Štandardná vybavenosť prenajímaných kancelárskych priestorov - podlahová krytina podľa individuálnych požiadaviek (plávajúca podlaha / záťažové koberce) maľovka, interiérové dvere, izolačné dvojsklá, horizontálne okenné žalúzie, klimatizácia v open space priestoroch (inde po dohode), prístup na internet, zonácia prístupu, spoločné kuchynky, na každom podlaží WC (pánske aj dámske), upratovací servis v celej budove, možnosť pripojenia na centrálny zabezpečovací systém a dispečing polície, recepcia a výťahy.

Nájomné priestorov bez klimatizácie je 7,00 €/m2/mes., s klimatizáciou 7,50 €/m2/mes. Pri budove je vlastné parkovisko aj garáže, cena parkovného je 45,00 €/parkovacie miesto/mes. resp. 50,00 €/garáž/mes.

V bezprostrednej blízkosti budovy je zastávka MHD (autobusy, električky), OC a banka.

Na štítovej stene budovy je osadená rámová konštrukcia, ktorá umožňuje inštalovať reklamný bilboard o veľkosti cca 80 m2, viditeľný z komunikácie vedúcej zo severného smeru zo vzdialenosti niekoľkosto metrov od budovy HPK Engineering (pozri fotogalériu).

Dispozičné riešenia + cenová ponuka

(výber obsahuje iba niekoľko z možností dispozičného členenia - výsledné riešenie závisí vždy na individuálnych potrebách nájomcu, technických možnostiach budovy a stanovisku prenajímateľa)


Alternatíva

cena

01. Kancelársky celok (open space)

(2. poschodie, 202,92 m2 kancelárie (100 %), spolu 202,92 m2, priemerná cena nájmu 7,40 €/m2/mes., individuálne nastaviteľná klimatizácia). Podrobná cenová ponuka - pozri "prílohy na stiahnutie".


od 1.501,61 €/mes.

02. Kancel. celok (3 kancel., chodba, kuchynka)

(4. poschodie, 140,85 m2 kancelárie (70,03 %) + cca 48,60 m2 chodba (24,16 %) + 11,65 m2 kuchynka (5,79 %), spolu 201,10 m2, priem. cena nájmu 6,98 €/m2/mes., individuálne nastaviteľná klimatizácia). Podrobná cenová ponuka - pozri "prílohy na stiahnutie".
od 1.403,80 €/mes.

03. Obch. priestor (196,80 m2) + sklad/garáž (26,50 m2)

(obchodný / kancelársky priestor so samostatným vstupom na prízemí administratívnej budovy s bezpečnostným štandardom ako bankový priestor, možnosť dispozične upraviť podľa požiadaviek klienta, nastaviteľne klimatizovaný, serverovňa, kuchynka, WC v budove, uzatvárateľný skladovací priestor s vnútornou rampou). Podrobná cenová ponuka - pozri "prílohy na stiahnutie".

od 2.046,76 €/mes.

.


.

.

Parkovanie
cena

1 vyhradené parkovacie miesto

(predné parkovisko pre zákazníkov, počet vyhradených parkovacích miest podľa potreby - je možné vyhradiť napr. prvé 3 parkovacie miesta od cesty - pozri obrázok)

45,00 €/mes.

garáž

(klasické garáže pre osobné automobily za budovou)

50,00 €/mes.

1 parkovacie miesto

(parkovisko pri OC)

cenník OC

1 parkovacie miesto

(verejné parkovisko, bezplatná zóna)

zdarma
Reklamné tabule a bilboardy
cena

reklama

(fasáda - rekl. tabule, štítová stena - bilboard 80 m2)

dohodou


Pozn.:

1/ ceny nájomného sú uvádzané bez DPH

2/ ceny nezahŕňajú dátové paušály operátorov (internet)

3/ médiá sú zahrnuté v cene nájomného (podrobné vyčíslenie je v cenových ponukách prenajímateľa (HPK ENGINEERING) - pozri "prílohy na stiahnutie") a vychádzajú z kalkulácie na obchodnú / kancelársku činnosť

4/ uvádzané ceny vychádzajú z platných cenníkov, nezohľadňujú dohody (zmeny štandardu, doplnkovú vybavenosť, zľavy, ...), ktoré môžu vyplynúť z ďalších rokovaní

5/ výber/prispôsobenie dispozičného riešenia závisí od potrieb nájomcu - počet, prevedenie deliacich priečok (ak budú nájomcom požadované), prípadne iné úpravy a model participácie na nákladoch na ich realizáciu budú predmetom ďalších rokovaní zmluvných strán