BC CASSOFIN II ****

Lokalita

Letná 42, Košice

Podlahová plocha

3.500 m2

Typ priestoru

klasické kancelárie

Klimatizácia

áno

Parkovisko

vlastné

Depozit

2 mesiace

Médiá

v cene nájmu

Prístup 24/7

áno

Recepcia

áno

Výťah

áno

Flexibilná dispozícia

čiastočne

Sieťová kabeláž

áno

Kancelárske priestory v komplexne modernizovanej administratívnej budove v lokalite Košice-Sever s výborným prístupom, dopravným spojením a možnosťou stravovania.

Prenajímané priestory sa práve rekonštruujú - majú osadené plastové okná a prebiehajú búracie práce na otvorení dispozície. Ponúkajú možnosť vytvoriť dispozične priestor podľa individuálnych potrieb nájomcu. Sú vhodné najmä pre väčšie firmy - buď vytvorením open space priestoru alebo jeho rozdelením na menšie celky. Budú spĺňať vysoký štandard - omietky, maľovka, interiérové dvere, plastové okná s izolačnými dvojsklami, horizontálne okenné žalúzie, klimatizácia (po dohode), štruktúrovaná kabeláž a prístup na internet, zonácia prístupu, bezpečnostné kamery v spoločných priestoroch, na každom podlaží sociálne zariadenia, upratovací servis v celej budove s možnosťou (na požiadanie) upratovania prenajatých kancelárií, možnosť pripojenia na centrálny zabezpečovací systém s prepojením na dispečing polície, prístup do budovy v režime 24/7, stravovanie v dosahu, parkovanie pred budovou na vlastnom parkovisku.

Budova má bezbariérový prístup.

Dispozičné možnosti + cenové ponuky

(výber obsahuje iba niekoľko z možností dispozičného členenia - výsledné riešenie závisí vždy na individuálnych potrebách nájomcu, technických možnostiach budovy a stanovisku prenajímateľa)


.

Kliknutím na náhľad zväčši obrázok
Kliknutím na náhľad zväčši obrázok

Alternatíva

cena

kancelársky celok (78,00 m2, 3 miestnosti)

(kancelársky celok na 3. poschodí pozostávajúci z 3 prepojených miestností - 2 kancelárie a samostatná kuchynka (5,00 m2), každá miestnosť má samostatný vstup, okenné žalúzie, nastaviteľná klimatizácia, počítačová sieť, NOVÝ PRIESTOR)764,40 €/mes.

obchodno-kancelársky celok (177,70 m2)

(celok nachádzajúci sa na prízemí pozostávajúci z viacerých prepojených miestností, klimatizácia, počítačová sieť, samostatný vstup, možnosť rozšíriť o vedľajšie priestory)
od 1.750,- €/mes.Parkovaniecena

1 vyhradené parkovacie miesto

(parkovacie miesto na vlastnom parkovisku)

40,00 €/mes.

1 parkovacie miesto

(verejné parkovisko, platená zóna)

cenník EEI


Pozn.:

1/ ceny nájomného sú uvádzané bez DPH

2/ ceny nezahŕňajú dátové paušály operátorov (internet)

3/ médiá sú zahrnuté v cene nájomného, vychádzajú z kalkulácie na kancelársku činnosť

4/ uvádzané ceny vychádzajú z platných cenníkov, nezohľadňujú dohody (zmeny štandardu, doplnkovú vybavenosť, zľavy, ...), ktoré môžu vyplynúť z ďalších rokovaní

5/ výber/prispôsobenie dispozičného riešenia závisí od potrieb nájomcu - počet, prevedenie deliacich priečok (ak budú nájomcom požadované), prípadne iné úpravy a model participácie na nákladoch na ich realizáciu budú predmetom ďalších rokovaní zmluvných strán