BC ALLIANZ ****

Lokalita

Štúrova 7, Košice

Podlahová plocha

3.200 m2

Typ priestoru

klasické kancelárie

Klimatizácia

nie/áno

Parkovisko

vlastné podzemné

Depozit

2 mesiace

Médiá

v cene nájmu

Prístup 24/7

áno

Recepcia

áno

Výťah

áno

Flexibilná dispozícia

čiastočne

Sieťová kabeláž

áno

Kancelárske priestory v modernej administratívnej budove pri Nám. osloboditeľov (veľký komunikačný uzol) v Košiciach (neďaleko AUPARK-u). Priestory sa nachádzajú na rôznych podlažiach a sú prístupné schodišťom a 2 výťahmi.

Štandardná vybavenosť prenajímaných priestorov: maľovka, interiérové dvere, plávajúce podlahy/dlažba/koberce, okná s izolačnými dvojsklami, horizontálne okenné žalúzie, klimatizácia (iba v miestnostiach orientovaných na juh a západ), štruktúrovaná kabeláž a prístup na internet, zonácia prístupu, bezpečnostné kamery v spoločných priestoroch, na každom podlaží sociálne zariadenia, upratovací servis v celej budove s možnosťou (na požiadanie) upratovania prenajatých kancelárií, možnosť pripojenia na centrálny zabezpečovací systém s prepojením na dispečing polície, stravovanie v dosahu. Niektoré priestory majú umývadlo. Na každom podlaží je spoločná kuchynka. Parkovanie nájomníkov je v podzemnom parkovisku budovy. V dosahu budovy je zastávka MHD (autobusy aj električky) a nákupné centrum (AUPARK) s možnosťou ďalšieho parkovania.

Budova má bezbariérový prístup.

Dispozičné možnosti + cenové ponuky

(výber obsahuje iba niekoľko z možností dispozičného členenia - výsledné riešenie závisí vždy na individuálnych potrebách nájomcu, technických možnostiach budovy a stanovisku prenajímateľa)


Alternatíva

cena

01. riaditeľský celok (89,60 m2, 3 miestnosti)

(kancelársky celok na 2. poschodí pozostávajúci z 2 kancelárií (35,30 m2 + 34,60 m2) a spoločného sekretariátu (19,70 m2) s kuchynským kútom, každá miestnosť má samostatný vstup, priestory sú kompletne ZARIADENÉ, nastaviteľne klimatizované, počítačová sieť)

968,00 €/mes.

02. kancelársky celok (54,97 m2, 2 miestnosti)

(kancelársky celok na 2. poschodí pozostávajúci z 2 kancelárií "riaditeľského celku 01." (kancelárie/35,30 m2 a sekretariátu/19,70 m2), každá miestnosť má samostatný vstup, priestory sú kompletne zariadené, nastaviteľne klimatizované, kuchynka, počítačová sieť)

594,00 €/mes.

03. kancelársky celok (54,20 m2, 2 miestnosti)

(kancelársky celok na 4. poschodí pozostávajúci z 2 prepojených kancelárií (36,40 m2 + 17,80 m2) so spoločným vstupom, nastaviteľne klimatizované počítačová sieť)

585,00 €/mes.Parkovaniecena

1 vyhradené parkovacie miesto

(parkovacie miesto v podzemnej garáži)

100,00 €/mes.

1 parkovacie miesto

(verejné parkovisko, platená zóna)

cenník EEI

1 parkovacie miesto

(podzemné parkovisko AUPARK-u, cca 300 m)

3 hod zdarma


Pozn.:

1/ ceny nájomného sú uvádzané bez DPH

2/ ceny nezahŕňajú dátové paušály operátorov (internet)

3/ médiá sú zahrnuté v cene nájomného, vychádzajú z kalkulácie na kancelársku činnosť

4/ uvádzané ceny vychádzajú z platných cenníkov, nezohľadňujú dohody (zmeny štandardu, doplnkovú vybavenosť, zľavy, ...), ktoré môžu vyplynúť z ďalších rokovaní

5/ výber/prispôsobenie dispozičného riešenia závisí od potrieb nájomcu - počet, prevedenie deliacich priečok (ak budú nájomcom požadované), prípadne iné úpravy a model participácie na nákladoch na ich realizáciu budú predmetom ďalších rokovaní zmluvných strán

Fotogaléria (budova)

.

Fotogaléria (kancelársky celok 01 - 89,60 m2)

.

Fotogaléria (kancelársky celok 02 - 54,97 m2)

.

Fotogaléria (kancelársky celok 03 - 54,20 m2)

Ďalšie informácie o budove


Prílohy na stiahnutie