Kancelárie GMT PLUS ***

Lokalita

Košice - Západ, Popradská 57

Podlahová plocha

do 404,78 m2

Typ priestoru

klasické kancelárie

Klimatizácia

áno

Parkovisko

vlastné

Depozit

dohodou

Médiá

samostatne merané

Prístup 24/7

áno

Recepcia

vrátnica

Výťah

---

Flexibilná dispozícia

áno

Nábytok

---

Kancelárske priestory v modernej administratívnej budove v podnikateľskom areáli so strategickou komunikačnou polohou v lokalite KE-Západ.

Budova ponúka veľkú dispozičnú variabilitu kancelárskych priestorov od samostatných kancelárií po (v prípade potreby) celky typu open space. Prenajímané priestory (od 5,25 €/m2/mes. bez médií) sa nachádzajú na 2. poschodí. Budova má oceľový skelet a ľahké opláštenie. Vybavenosť prenajímaných priestorov - podlahová krytina (záťažové koberce) maľovka, interiérové dvere, plastové rámy okien, izolačné dvojsklá, horizontálne okenné žalúzie, klimatizácia, prístup 24/7, strážna služba v areáli, prístup na internet, na každom podlaží WC (pánske aj dámske).

V prípade potreby sa počíta (po dohode) s dispozičnými úpravami podľa požiadaviek klienta, ako aj možnými úpravami priestranstva areálu (sadové úpravy a pod.). V priebehu krátkej doby sa bude realizovať výťah.

V areáli je zabezpečený potrebný počet parkovacích miest. Poplatky za parkovanie sú zahrnuté v cene nájmu.

Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha

Kancelárie (13 kancelárií, 2 x WC, sprchy, 2 vstupy, chodba, klimatizácia, celé podlažie, možné rozčleniť a upraviť podľa potreby - v súčasnosti je voľná iba 1/2 priestorov t.j. cca 200 m2)

(2. poschodie)

404,78 m2Parkovaniecena

parkovacie miesta nájomníci / návštevy

(vyhradené parkovanie na vlastnom parkovisku)

v cene nájmu