Business centrum KRIVÁ *****

Lokalita

Košice-Juh, Krivá 21

Podlahová plocha

do 300,00 m2

Typ priestoru

open space + klasické kancelárie

Klimatizácia

áno

Parkovisko

podzemné

Depozit

dohodou

Médiá

v cene nájmu

Prístup 24/7

áno

Recepcia

áno

Výťah

áno

Flexibilná dispozícia

áno

Nábytok

dohodou

Kancelárske priestory vysokého štandardu (od 9,66 €/m2/mes. vrátane médií) v novej modernej administratívnej budove so strategickou polohou v blízkosti Nám. osloboditeľov v Košiciach (neďaleko AUPARK-u). Štandardná vybavenosť prenajímaných priestorov - plávajúce podlahy / záťažové koberce, maľovka, interiérové dvere, izolačné dvojsklá, horizontálne okenné žalúzie, klimatizácia, prístup na internet, zonácia prístupu, bezpečnostné kamery v spoločných priestoroch, na každom podlaží WC (pánske aj dámske), spoločné kuchynky, upratovací servis v celej budove, možnosť pripojenia na centrálny zabezpečovací systém a dispečing polície, stravovanie v budove, kaviareň na prízemí. Parkovanie nájomníkov je zabezpečené vo vlastnej podzemnej garáži (100 €/mes.) a vlastnom parkovisku za budovou (50 €/mes.). Návštevy môžu krátkodobo bezplatne parkovať na parkovisku priamo pred hlavným vchodom. V budove je možnosť prenájmu rokovacej / konferenčnej miestnosti. V blízkosti budovy je zastávka MHD (autobusy, električky) a nákupné centrum (AUPARK) s možnosťou ďalšieho parkovania. Ceny prenájmu závisia od štandardu vybavenosti priestorov. Orientačná výmera 1 podlažia - cca 300,00 m2.

Budova má bezbariérový prístup - vstup do výťahu je priamo z podzemného parkoviska, hlavný vchod má komunikačnú rampu vedúcu z priľahlého parkoviska na prízemie. 

Dispozičné možnosti + cenové ponuky

(výber obsahuje iba niekoľko z možností dispozičného členenia - výsledné riešenie závisí vždy na individuálnych potrebách nájomcu, technických možnostiach budovy a stanovisku prenajímateľa)


Alternatíva

cena

1. "open space" (204,44 m2)

(III. + IV. NP, priestor je nastaviteľne klimatizovaný s možnosťou vetrania prostredníctvom okien, je možné dispozične ho upraviť podľa požiadaviek klienta, súčasťou priestoru je PC serverovňa, k priestoru prináleží možnosť využitia spoločnej kuchynky na podlaží a pánskych a dámskych WC prístupných z vestibulu)


od 1.974,00 €/mes.

2. konferenčná miestnosť A (68,65 m2)

(V. NP, priestor je nastaviteľne klimatizovaný, je možné dispozične ho upraviť podľa požiadaviek klienta, k priestoru môže byť pričlenená 1 kancelária, spoločná kuchynka a WC sú prístupné z vestibulu)od 663,15 €/mes.

3. konferenčná miestnosť B (85,58 m2)

(V. NP, priestor je nastaviteľne klimatizovaný, je možné dispozične ho upraviť podľa požiadaviek klienta, k priestoru môže byť pričlenená 1 kancelária, spoločná kuchynka a WC sú prístupné z vestibulu)od 826,70 €/mes.

4. kancelársky celok (94,32 m2)

(IV. NP, priestor pozostáva z 2 kancelárií, chodby a vlastnej kuchynky, je nastaviteľne klimatizovaný, WC je prístupné zo vstupného vestibulu na podlaží)


od 911,13 €/mes.

5. riaditeľský celok A (113,97 m2)

(V. NP, kancelársky celok pozostávajúci z 3 navzájom prepojených kancelárií a WC so sprchou a umývadlom. Priestor je nastaviteľne klimatizovaný a má vyššiu úroveň vybavenosti, spoločná kuchynka a ďalšie WC majú vstup z vestibulu) PRENAJATÉ

od 1.100,95 €/mes.

6. riaditeľský celok B (141,42 m2)

(V. NP, kancelársky celok pozostávajúci zo 4 navzájom prepojených kancelárií, spoločnej chodby a WC so sprchou a umývadlom. Priestor je nastaviteľne klimatizovaný a má vyššiu úroveň vybavenosti, spoločná kuchynka a ďalšie WC majú vstup z vestibulu) PRENAJATÉod 1.366,12 €/mes.Parkovaniecena

1 parkovacie miesto

(podzemná garáž)

100 €/mes.

1 parkovacie miesto

(vlastné parkovisko zadný dvor)

50 €/mes.

1 parkovacie miesto

(predné parkovisko - návštevy)

zdarma


Pozn.:

1/ ceny nájomného sú uvádzané bez DPH

2/ ceny nezahŕňajú dátové paušály operátorov (internet)

3/ médiá sú zahrnuté v cene nájomného, vychádzajú z kalkulácie na kancelársku činnosť

4/ uvádzané ceny vychádzajú z platných cenníkov, nezohľadňujú dohody (zmeny štandardu, doplnkovú vybavenosť, zľavy, ...), ktoré môžu vyplynúť z ďalších rokovaní

5/ výber/prispôsobenie dispozičného riešenia závisí od potrieb nájomcu - počet, prevedenie deliacich priečok (ak budú nájomcom požadované), prípadne iné úpravy a model participácie na nákladoch na ich realizáciu budú predmetom ďalších rokovaní zmluvných strán

Fotogaléria - budova (interiér/exteriér)


Fotogaléria - 1. open space (IV. NP)


Fotogaléria - 2./3. konferenčná miestnosť (V. NP)


Fotogaléria - 5./6. riaditeľský celok (V. NP)


Fotogaléria - 4. kancelársky celok (IV. NP)


Fotogaléria - kaviareň, reštaurácia (I. NP)