BC AUPARK TOWER

Lokalita

Košice-Staré mesto, Nám. Oslob. 1

Podlahová plocha

do 436,40 m2

Typ priestoru

open space

Klimatizácia

áno

Parkovisko

podzemné

Depozit

3 mesiace (dohodou)

Médiá

samostatne merané

Prístup 24/7

áno

Recepcia

áno

Výťah

áno

Flexibilná dispozícia

áno

Nábytok

---

Kancelárske priestory najvyššieho štandardu (od 15,00 €/m2/mes. bez médií) v novej administratívnej budove v Košiciach ležiacej na strategickom komunikačnom uzle s vynikajúcim prístupom. Prenajímané priestory sú typu open space s variabilným riešením dispozície podľa požiadaviek klientov. Minimálna prenajímateľná plocha je 100 m2.

Budova v sebe spája moderný dizajn a konštrukciu s bohatým využitím prírodných materiálov. Štandardná vybavenosť - kvalitné záťažové koberce, kvalitné okná s izolačnými dvojsklami, horizontálne okenné žalúzie, prístup na internet, strážna služba v celej budove, upratovací servis, záložné generátory na dodávku el. energie, inteligentný riadiaci systém budovy, zonácia prístupu a bezpečnostný monitorovací systém v budove pomocou ID karty, rozsiahle parkovacie a rokovacie možnosti pre klientov a ich návštevníkov.

Kancelárie majú integrovaný systém vykurovania a chladenia s individuálnym nastavením, inteligentný systém vetrania aj z fasády, špičkové dátové rozvody a vertikálne rozvody silnoprúdu, zdvojené dutinkové podlahy s vysokou nosnosťou vo všetkých priestoroch s podlahovými krabicami na každých 10 m2 s elektrickými zásuvkami, prepäťovou ochranou a dátovými zásuvkami.


Celá budova má bezbariérový prístup (+ vstup do výťahu priamo z podzemného parkoviska).

Dispozičné možnosti


Alternatíva

plocha

Alternatíva plošného/dispozičného riešenia 1

(2. poschodie - vstup priamo z obchodného centra/retailu)
310,82 m2

Alternatíva plošného/dispozičného riešenia 2

(2. poschodie - vstup priamo z obchodného centra/retailu)


436,30 m2Parkovaniecena

1 parkovacie miesto klienti

(podzemná garáž, rezidentská zóna)

65 €/mes.

1 parkovacie miesto návštevy

(podzemná garáž, verejná časť)

zdarma 3 hod denne


Pozn.:

1/ ceny nájomného sú uvádzané bez DPH

2/ ceny nezahŕňajú dátové paušály operátorov (internet)

3/ médiá nie sú zahrnuté v cene nájomného, budú vyčíslené podľa skutočnej spotreby

4/ uvádzané ceny vychádzajú z platných cenníkov, nezohľadňujú dohody (zmeny štandardu, doplnkovú vybavenosť, zľavy, ...), ktoré môžu vyplynúť z ďalších rokovaní

5/ výber dispozičného riešenia závisí od potrieb nájomcu - počet, prevedenie deliacich priečok (ak budú nájomcom požadované, ako aj kvalitatívny štandard interiérových úprav) a model participácie na nákladoch na ich realizáciu bude predmetom ďalších rokovaní zmluvných strán

Fotogaléria