Na bývanie / pre firmu

PREDAJ   |   295.000.- €

Starší rodinný dom na okraji centra Košíc. Ide o tehlový 3-podlažný radový dom so sedlovou strechou v uličnej zástavbe o zastavanej ploche cca 130 m2 na rovinatom pozemku. Dom slúži v súčasnosti na bývanie.

Má 3 priestranné spálne, šatník, kuchyňu, obývaciu izbu, kúpeľňu a WC. Polovica domu je podpivničená, nachádza sa v nej technické zázemie. Podkrovie je prístupné schodišťom, je mimoriadne priestranné a pripravené na zobytnenie. Dom prešiel menšou modernizáciou. Má všetky inžinierske siete a vlastnú studňu. Nemá garáž ani prístup na pozemok priamo z ulice. Dispozičné riešenie, poloha a dobrý komunikačný prístup ho umožňuje využívať polyfunkčne napr. na bývanie kombinované s podnikaním alebo na bývanie / ako sídlo firmy.

Technické údaje:

Lokalita: Košice-Juh
Podl. plocha: 270 m2
Pozemok: 450 m2
Konštrukcia: murovaná
Balkón/loggia: ---/---
Terasa: áno
Klimatizácia: ---

Bazén: ---
Garáž/prístrešok: ---/---
Počet NP/PP: 2/1
Kanalizácia: áno
Vodovod: áno
Elektrina: áno
Plyn: áno

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka poverený zabezpečením predaja uvedenej nehnuteľnosti. Služby DOMIOS sú pre záujemcov o kúpu nehnuteľnosti zdarma. V prípade záujmu o kúpu, ďalšie technické špecifikácie alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Financovanie

Pomôžeme vám s financovaním kúpy nehnuteľnosti. Spracujeme odbornú analýzu vašich možností a ponúkneme alternatívy zohľadňujúce vaše individuálne životné alebo podnikateľské ciele.