Kancel./obch./sklad. priestory St. mesto IV.

PRENÁJOM   |   osobné rokovanie

Kancelárske, obchodné priestory a skladové priestory v komplexne modernizovane administratívnej budove so strategickou komunikačnou polohou v centre Košíc.

Budova ponúka veľkú dispozičnú variabilitu kancelárskych priestorov (od 11,00 €/m2/mes. bez médií) od samostatných kancelárií po celky typu open space. Vybavenosť prenajímaných priestorov - podlahová krytina podľa (plávajúca podlaha / záťažové koberce) maľovka, interiérové dvere, hliníkové rámy okien, izolačné dvojsklá, horizontálne okenné žalúzie, klimatizácia, moderné výťahy, 24/7 SBS, prístup na internet, zonácia prístupu, kamerový systém, na každom podlaží WC, upratovací servis v celej budove.

Na prízemí je obchodná pasáž s veľkostne variabilným riešením obchodných priestorov (od 18,57 €/m2/mes. bez médií), skladové (od 5,00 €/m2/mes. bez médií), administratívne a sociálne zázemie, moderné vstupné priestory, oddychová zóna.

Parkovanie pre návštevy je v bezprostrednej blízkosti budovy, nájomníci majú možnosť parkovať vo vlastnom dvore. V dosahu je zastávka MHD (autobusy, električky) a nákupné centrum s možnosťou ďalšieho parkovania.

Technické údaje budova/kancelárie:

Lokalita: Košice-st. mesto
Podl. plocha: 4.200,00 m2
Typ: obch./kancel./sklad.
Klimatizácia: áno
Parkovisko: vlastné
Depozit: 1 mesiac

Médiá: bez médií
Prístup 24/7: áno
Recepcia: ---
Výťah: áno
Flexib. dispozícia: čiastočne
Sieťová kabeláž: áno

Technické údaje obchodné priestory:

Podl. plocha: 453,00 m2
Účel: obchod, služby
Klimatizácia: áno
Depozit: 1 mesiac

Sklad/rampa: áno/áno
Výklad: áno
Podlažie: prízemie
Prístup 24/7: áno

Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha

Obchodný priestor

(prízemie, od 18,57 €/m2/mes. (bez médií), vchodové dvere so senzorom, dlažba, stropné bodové osvetlenie, nakladacia rampa, klimatizácia, vzduchotechnika, 2x kancelária, zamestnanecké WC, denná miestnosť, bezpečnostné fólie na oknách, kamerový systém)

452,63 m2

Obchodný / kancelársky priestor

(1. poschodie, od 8,00 €/m2/mes. bez médií, 2 kancelárie, jedna bez okien)

55,00 m2

Skladový priestor

(prízemie, od 5,00 €/m2/mes. (bez médií) vstup z dvora, naklad. rampa, kamerový systém, voľné od 01.07.2017)

18,00 m2

Dispozičné alternatívy obchodných / skladových priestorov

.
Obchodné priestory, 452,63 m2, prízemie, nakladacia rampa
Sklad. priestory, 18,00 m2, prízemie, naklad. rampa, voľné od 01.07.2017

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:


Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.