Kancelárie St. mesto V.

PRENÁJOM   |   od 7,00 €/m2/mes. (bez médií)

Kancelárske priestory v komplexne modernizovanej budove na severnom okraji Starého mesta na komunikačne dobre prístupnom mieste s výbornými parkovacími možnosťami.

Štandardná vybavenosť prenajímaných priestorov - vinylové podlahy, maľovka, interiérové dvere, izolačné dvojsklá, horizontálne okenné žalúzie, kazetové podhľady, free wifi, prístup na vysokorýchlostný internet, zonácia prístupu, výťah. Parkovanie je na platenom verejnom parkovisku pred budovou alebo na vyhradenom platenom mieste. V dosahu objektu je zastávka MHD (autobusy, električky) a menšie nákupné centrum s kaviarňou.

Technické údaje:

Lokalita: Košice-St. mesto
Podl. plocha: 1.500,00 m2
Typ: klasické kancel.
Klimatizácia: ---
Parkovisko: vlastné
Depozit: 1 mesiac

Médiá: bez médií
Prístup 24/7: áno
Recepcia: ---
Výťah: áno
Flexib. dispozícia: čiastočne
Sieťová kabeláž: áno

Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha

kancelária

(1. poschodie)

40,25 m2Parkovaniecena

parkovanie

(verejné parkovisko)

platené

vyhradené parkovacie miesto

(pred budovou)

platené

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.