Obchodné priestory St. mesto V.

PRENÁJOM   |   osobné rokovanie

Obchodné priestory na mimoriadne frekventovanom komunikačnom uzle Košíc - železničnej stanici.

Objekt železničnej stanice - odbavovacia hala a priľahlé priestory prešli v uplynulom období zásadnou revitalizáciou spočívajúcou v technickej modernizácii samotných priestorov využívaných železničnou spoločnosťou a slúžiacich na dopravu a odbavovanie cestujúcich, ako aj v rozsiahlom rozšírení priestorov na obchod a služby pre verejnosť. Ponúkané priestory na prenájom sú v stave hrubej stavby. Konečné úpravy priestorov sa priebežne realizujú na základe individuálnych požiadaviek zmluvných nájomcov. Iba vážny záujem.

Technické údaje:

Lokalita: Košice-St. mesto
Podl. plocha: 73,30-3.056,90 m2
Účel: obchod, služby
Klimatizácia: áno
Parkovisko: vlastné
Depozit: dohodou

Médiá: bez médií
Prístup 24/7: áno
Sklad/rampa: áno/---
Výklad: áno
Podlažie: rôzne
Flexib. dispozícia: áno

Aktuálna ponuka voľných priestorov / dispozičné alternatívy

.

1. NP (1. nadzemné podlažie - prízemie)
2. NP (2. nadzemné podlažie - 1. poschodie)
3. NP (3. nadzemné podlažie - 2. poschodie)

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner prenajímateľa nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Obrazové materiály voľných priestorov sú publikované na základe jeho súhlasu. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.