Kancel. / obchod. priestory Ťahanovce I.

PRENÁJOM   |   od 5,00 €/m2/mes. (bez médií)

Kancelárske alebo obchodné priestory v modernej administratívnej budove so dobrou komunikačnou polohou na sídlisku Ťahanovce. Budova ponúka veľkú dispozičnú variabilitu priestorov. Štandardná vybavenosť prenajímaných priestorov - podlahová krytina podľa individuálnych požiadaviek (plávajúca podlaha / záťažové koberce) maľovka, interiérové dvere, plastové rámy okien, izolačné dvojsklá, horizontálne okenné žalúzie, samostatné vstupy, niektoré priestory majú vlastné WC.

Priestor č. 1 - 80 m2 (od 5,00 €/m2/mes. bez médií), 3 samostatné miestnosti, kuchynka a WC. Je možné upraviť dispozíciu. Využitie priestorov na obchod, služby, kancelárie. Priestor sa nachádza na 1. poschodí budovy postavenej vo svahu, má preto priamy (bezbariérový) prístup betónovou rampou priamo z terénu.

Priestor č. 2 - 90 m2 (od 6,00 €/m2/mes. bez médií), 5 samostatných miestností, kuchynka. Je možné upraviť dispozíciu. Využitie priestorov na obchod, služby, kancelárie. Priestor sa nachádza na prízemí.

Priestor č. 3 - 125 m2 (od 5,00 €/m2/mes. bez médií), 9 samostatných miestností, 2x WC, 2 samostatné vchody. Je možné upraviť dispozíciu. Využitie priestorov na obchod, služby, kancelárie. Priestor sa nachádza na prízemí.

V bezprostrednom okolí budovy je možnosť bezplatného aj vyhradeného plateného parkovania. V dosahu je zastávka MHD (autobusy).

Technické údaje budova/kancelárie:

Lokalita: Košice-Ťahanovce
Podl. plocha: 1.200,00 m2
Typ: klasické
Klimatizácia: ---
Parkovisko: vlastné
Depozit: dohodou

Médiá: bez médií
Prístup 24/7: áno
Recepcia: ---
Výťah: ---
Flexib. dispozícia: čiastočne
Sieťová kabeláž: áno


Technické údaje obchodné priestory:

Podl. plocha: 295,00 m2
Účel: obchod, služby
Klimatizácia: dohodou
Depozit: dohodou

Sklad/rampa: áno/nie
Výklad: ---
Podlažie: prízemie
Prístup 24/7: áno

Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha

Priestor č. 1 (3 miestnosti, kuchynka, WC)

(1. poschodie vo svahu, vstup priamo z terénu rampou)

80,00 m2

Priestor č. 2 (5 miestností, kuchynka)

(prízemie)

90,00 m2

Priestor č. 3 (9 miestností, 2x WC, 2 vstupy)

(prízemie)

125,00 m2

Dispozičné alternatívy kancelárskych / obchodných priestorov

.

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.