Kancelárie Juh V.

PRENÁJOM   |   osobné rokovanie

Kancelárske priestory v modernej administratívnej budove na vonkajšom komunikačnom obchvate v Košiciach.

Štandardná vybavenosť prenajímaných priestorov: podlahová krytina podľa individuálnych požiadaviek (záťažové koberce) maľovka, interiérové dvere, izolačné dvojsklá, horizontálne / vertikálne okenné žalúzie, klimatizácia, prístup na internet, zonácia prístupu, bezpečnostné kamery v spoločných priestoroch, na každom podlaží WC (pánske aj dámske), upratovací servis v celej budove, možnosť pripojenia na centrálny zabezpečovací systém a dispečing polície.

Prenajímateľ preferuje stredno a dlhodobý prenájom. Pre prenájom väčších priestorov je možná flexibilná úprava podľa požiadaviek zákazníka. Centrum má vlastné parkoviská, parkovné je v cene nájmu. Na prízemí objektu je reštaurácia a kaviareň pre klientov aj návštevy. V dosahu je zastávka MHD (autobusy, električky) a nákupné centrum.


Technické údaje:

Lokalita: Košice-Juh
Podl. plocha: 13.000,00 m2
Typ: open space, klasické
Klimatizácia: áno
Parkovisko: vlastné
Depozit: 2 mesiace

Médiá: v cene nájmu
Prístup 24/7: áno
Recepcia: áno
Výťah: áno
Flexib. dispozícia: áno
Sieťová kabeláž: áno

Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha

kancelárie (možné zlučovať do celkov)

(3. poschodie)

1.700 m2Parkovaniecena

parkovacie miesta nájomníci / klienti

(vyhradené parkovanie na vlastnom parkovisku)

v cene nájmu

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.