Kancelárie Juh X.

PRENÁJOM   |   od 8,50 €/m2/mes. (vr. médií)

Kancelárske priestory v novej viacpodlažnej budove so strategickou komunikačnou polohou neďaleko Nám. osloboditeľov v Košiciach (a AUPARK-u). Štandardná vybavenosť prenajímaných priestorov - podlahová krytina podľa individuálnych požiadaviek (plávajúca podlaha / záťažové koberce) maľovka, interiérové dvere, izolačné trojsklá, horizontálne okenné žalúzie, prístup na internet, zonácia prístupu, bezpečnostné dvere, príručný trezor, bezpečnostné kamery v spoločných priestoroch. Prenajímané priestory majú dispozičné riešenie bytu/bunky - kancelárie + kuchynka + kúpeľňa s WC ako jeden celok. Parkovanie je na vlastnom parkovisku pred objektom alebo na vnútornom dvore. K dispozícii je aj možnosť prenajatia si menších skladovacích priestorov v suteréne budovy. Uprednostňuje sa dlhodobý nájom (min. 1 rok). V dosahu objektu je zastávka MHD (autobusy, električky) a nákupné centrum (AUPARK) s možnosťou ďalšieho parkovania.

Technické údaje:

Lokalita: Košice-Juh
Podl. plocha: 58,00 m2
Typ: klasické
Klimatizácia: ---
Parkovisko: vlastné
Depozit: 1 mesiac

Médiá: v cene nájmu
Prístup 24/7: áno
Recepcia: ---
Výťah: ---
Flexib. dispozícia: ---
Sieťová kabeláž: áno


Aktuálna ponuka voľných priestorov


kancel. celok (2 kancelárie, kuchynka, kúpeľňa, WC)

(2. poschodie)

58,00 m2

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.