Kancelárie Juh IX.

PRENÁJOM   |   od 9,66 €/m2/mes. (vr. médií)

Kancelárske priestory  vysokého štandardu v novej modernej administratívnej budove so strategickou polohou v blízkosti Nám. osloboditeľov v Košiciach (neďaleko AUPARK-u). Štandardná vybavenosť prenajímaných priestorov - plávajúce podlahy / záťažové koberce, maľovka, interiérové dvere, izolačné dvojsklá, horizontálne okenné žalúzie, klimatizácia, prístup na internet, zonácia prístupu, bezpečnostné kamery v spoločných priestoroch, na každom podlaží WC (pánske aj dámske), spoločné kuchynky, upratovací servis v celej budove, možnosť pripojenia na centrálny zabezpečovací systém a dispečing polície, stravovanie v budove, kaviareň na prízemí. Parkovanie je zabezpečené vo vlastnej podzemnej garáži (100 €/mes.) a vlastnom parkovisku za budovou (50 €/mes.). V budove je možnosť prenájmu rokovacej / konferenčnej miestnosti. V blízkosti budovy je zastávka MHD (autobusy, električky) a nákupné centrum s možnosťou ďalšieho parkovania. Ceny prenájmu závisia od štandardu vybavenosti priestorov.

Technické údaje:

Lokalita: Košice-Juh
Podl. plocha: 2.500,00 m2
Typ: open space, klasické
Klimatizácia: áno
Parkovisko: vlastné
Depozit: 1 mesiac

Médiá: v cene nájmu
Prístup 24/7: áno
Recepcia: áno
Výťah: áno
Flexib. dispozícia: áno
Sieťová kabeláž: áno


Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha

kancelársky celok (2 kancelárie, kuchynka)

(3. poschodie)

94,32 m2

kancel. priestor "open space" (možné rozčleniť)

(2. poschodie)

201,05 m2

kancel. priestor "open space" (možné rozčleniť)

(3. poschodie)

201,08 m2

1 kancelária (zasadačka)

(4. poschodie)

68,64 m2Parkovaniecena

1 parkovacie miesto (garáž. státie)

(podzemná garáž)

100 €/mes.

1 parkovacie miesto

(parkovisko zadný dvor)

50 €/mes.

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.