Kancelárie Juh XII.

PRENÁJOM   |   od 6,00 €/m2/mes. (vr. médií)

Kancelárske priestory v tehlovej administratívnej budove s výbornou komunikačnou polohou neďaleko Nám. osloboditeľov v Košiciach (a AUPARK-u) v širšom centre Košíc. Na prenájom sú jednotlivé kancelárie alebo kancelárske celky (pozostávajúce z viacerých kancelárií - podľa potreby). Štandardná vybavenosť prenajímaných priestorov - podlahová krytina podľa individuálnych požiadaviek (plávajúca podlaha / záťažové koberce / liata podlaha) maľovka, interiérové dvere, izolačné dvojsklá, horizontálne okenné žalúzie, prístup na internet. Budova sa ide počas prevádzky modernizovať (strecha, vstupy, opláštenie, čo ponúka príležitosť úprav dispozície, vybavenosti a kvalitatívneho štandardu podľa požiadaviek nájomníka. Parkovanie je na priľahlom vlastnom parkovisku pred objektom. Uprednostňuje sa dlhodobý nájom (min. 1 rok). V dosahu objektu je zastávka MHD (autobusy, električky).

Technické údaje:

Lokalita: Košice-Juh
Podl. plocha: 300,00 m2
Typ priestoru: klasické kancel.
Klimatizácia: ---
Parkovisko: vlastné
Depozit: dohodou

Médiá: v cene nájmu
Prístup 24/7: áno
Recepcia: ---
Výťah: ---
Flexib. dispozícia: čiastočne
Sieťová kabeláž: áno

Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha

kancelárie (7-8 kancelárií, 2x WC, chodba)

(vyvýšené prízemie)

300,00 m2Parkovaniecena

parkovacie miesta nájomníci / návštevy

(vyhradené parkovanie na vlastnom parkovisku)

v cene nájmu

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.