Kancelárie Západ XI.

PRENÁJOM   |   od 8,00 €/m2/mes. (bez médií)

Kancelárske priestory v modernej novostavbe administratívnej budovy so strategickou komunikačnou polohou v lokalite KE-Západ.

Budova ponúka veľkú dispozičnú variabilitu kancelárskych priestorov od samostatných kancelárií po celky typu open space. Prenajímané priestory sa nachádzajú na 3. a 4. poschodí. Dispozičné riešenie prenajímaných priestorov ako aj ich kvalitatívna úroveň bude realizovaná na základe požiadaviek nájomcu a bude predmetom rokovaní. Uvažovaná štandardná vybavenosť prenajímaných priestorov - podlahová krytina (záťažové koberce / plávajúce podlahy, ...) maľovka, interiérové dvere, hliníkové rámy okien, izolačné dvojsklá, horizontálne okenné žalúzie, klimatizácia, prístup 24/7, strážna služba v budove a areáli, prístup na internet, na každom podlaží WC (pánske aj dámske), podľa potreby kuchynka, dátové rozvody.

V areáli je zabezpečený potrebný počet parkovacích miest. Poplatky za parkovanie sú zahrnuté v cene nájmu.


Technické údaje:

Lokalita: Košice-Západ
Podl. plocha: 2.500,00 m2
Typ: open space, klasické
Klimatizácia: áno
Parkovisko: vlastné
Depozit: dohodou

Médiá: bez médií
Prístup 24/7: áno
Recepcia: áno
Výťah: áno
Flexib. dispozícia: áno
Sieťová kabeláž: áno

Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha

kancelársky priestor (open space, 2 x WC)

(2. poschodie)

cca 600,00 m2

kancelársky priestor (open space, 2 x WC)

(3. poschodie)

cca 600,00 m2Parkovaniecena

1 parkovacie miesto

(priľahlé vlastné parkovisko)

v cene nájmu

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.