Kancelárie Západ IV.

PRENÁJOM   |   od 300,00 €/mes. (vr. médií)

Kancelárske priestory v menšej modernizovanej administratívnej budove na Terase ležiacej na komunikačnom uzle s vynikajúcim prístupom do/z mesta. Prenajímané priestory sú samostatné kancelárske celky s možnosťou spájania do väčších celkov (2. poschodie) podľa potrieb klientov. Kancelárie sa nachádzajú na rôznych podlažiach, sú prístupné schodišťom. Prenajímajú sa bez nábytku. V budove nie je výťah. Štandardná vybavenosť priestorov - plávajúce podlahy,  okná s izolačnými dvojsklami, horizontálne okenné žalúzie, štruktúrovaná kabeláž a prístup na internet (v cene nájmu), zonácia prístupu, upratovací servis v celej budove s možnosťou upratovania prenajatých kancelárií podľa požiadaviek klientov, možnosť pripojenia na centrálny zabezpečovací systém s prepojením na dispečing polície, vlastné meranie energií, možnosť plateného parkovacieho miesta, vstup pre klientov do budovy v režime 24/7. V bezprostrednej blízkosti budovy je zastávka MHD (autobusy aj električky) a nákupné centrum s možnosťou ďalšieho parkovania.


Technické údaje:

Lokalita: Košice-Západ
Podl. plocha: 166,00 m2
Typ: klasické kancelárie
Klimatizácia: ---
Parkovisko: áno
Depozit: 1 mesiac

Médiá: v cene nájmu
Prístup 24/7: áno
Recepcia: ---
Výťah: ---
Flexib. dispozícia: ---
Sieťová kabeláž: áno

Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha

Kancel. celok (3 kancelárie, predsieň, WC)

(2. poschodie, ľavá časť)

47,33 m2

Kancel. celok (2 kancelárie, predsieň)

(2. poschodie, pravá časť)

47,33 m2

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.