Kancelárie Západ II.

PRENÁJOM   |   od 6,33 €/m2/mes. (vr. médií)

Kancelárske priestory v komplexne modernizovanej administratívnej budove v lokalite Košice-Západ s výborným prístupom, dopravným spojením.

Prenajímané priestory sú novo vymaľované, majú nové koberce. Štandardná vybavenosť: maľovka, interiérové dvere, plastové okná s izolačnými dvojsklami, horizontálne okenné žalúzie, klimatizácia (iba v niektorých priestoroch, inde po dohode), štruktúrovaná kabeláž a prístup na internet, zonácia prístupu, bezpečnostné kamery v spoločných priestoroch, na každom podlaží sociálne zariadenia, upratovací servis v celej budove s možnosťou (na požiadanie) upratovania prenajatých kancelárií, možnosť pripojenia na centrálny zabezpečovací systém s prepojením na dispečing polície, prístup do budovy v režime 24/7, poštová schránka, stravovanie v dosahu. Parkovanie na vyhradenom parkovacom mieste je v cene nájmu.


Technické údaje:

Lokalita: Košice-Západ
Podl. plocha: 1.400,00 m2
Typ: klasické, bunky
Klimatizácia: nie/áno
Parkovisko: vlastné
Depozit: bez depozitu

Médiá: v cene nájmu
Prístup 24/7: áno
Recepcia: ---
Výťah: áno
Flexib. dispozícia: ---
Sieťová kabeláž: áno

Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha

kancelárie

(rôzne poschodia, veľkosti kancelárií 15 a 20 m2)

200,00 m2Parkovaniecena

parkovacie miesta nájomníci / klienti

(vyhradené parkovanie na vlastnom parkovisku)

v cene nájmu

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.