Admin. budova / kancelárie Sever V.

PRENÁJOM   |   od 5.000,00 €/mes. (bez médií)

Kancelárske priestory v komplexne modernizovanej administratívnej budove so strategickou polohou v časti KE-Sever. Budova sa prenajíma ako celok spolu s pozemkom. Štandardná vybavenosť prenajímaných priestorov - podlahová krytina podľa individuálnych požiadaviek (plávajúca podlaha / záťažové koberce) maľovka, interiérové dvere, izolačné dvojsklá, horizontálne okenné žalúzie, klimatizácia, prístup na internet, zonácia prístupu, vstup na čipové karty, bezpečnostné kamery v spoločných priestoroch, na každom podlaží WC (pánske aj dámske), upratovací servis v celej budove, možnosť pripojenia na centrálny zabezpečovací systém a dispečing polície, vstup do budovy 24/7, upratovací servis. Štandard vnútorného vybavenia závisí od požiadaviek potenciálneho nájomníka. Preferuje sa dlhodobý prenájom. Parkovanie pre nájomníkov a návštevy je možné pred budovou (10 miest) aj na vlastnom pozemku (32 miest). V dosahu je zastávka MHD.

Technické údaje:

Lokalita: Košice-Sever
Podl. plocha: 1.037,00 m2
Pozemok: 2.000,00 m2
Využitie: administratíva
Typ: klasické kancelárie
Klimatizácia: áno
Parkovisko: vlastné

Depozit: dohodou
Médiá: bez médií
Prístup 24/7: áno
Recepcia: ---
Výťah: ---
Flexib. dispozícia: ---
Sieťová kabeláž: áno

Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha

Suterén (1. PP)

(celková plocha podľa dokumentácie)

259,80 m2

Prízemie (1. NP)

(celková plocha podľa dokumentácie)

282,35 m2

1. poschodie (2. NP)

(celková plocha podľa dokumentácie)

259,31 m2

2. poschodie (3. NP)

(celková plocha podľa dokumentácie)

259,31 m2Parkovaniepočet miest

parkovanie pred budovou

(priľahlé verejné parkovisko)

10

parkovanie vo dvore

(vlastný pozemok)

32

Kontaktujte nás

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.