Kancelárie Moyzesova I.

PRENÁJOM   |   od 10,50 €/m2/mes. (vr. médií)

Kancelárske priestory v modernizovanej administratívnej budove v širšom centre Košíc na Moyzesovej ulici s vynikajúcim prístupom do absolútneho centra Košíc. Prenajímané priestory sú samostatné kancelárie / kancelárske celky. Kancelárie sa nachádzajú na rôznych podlažiach, sú prístupné schodišťom. V budove nie je výťah. Štandardná vybavenosť priestorov - záťažové koberce/dlažby/plávajúce podlahy, dvojité okná, horizontálne / vertikálne okenné žalúzie, upratovací servis v celej budove s možnosťou upratovania prenajatých kancelárií podľa požiadaviek klientov, možnosť pripojenia na centrálny zabezpečovací systém s prepojením na dispečing polície, vstup pre nájomníkov do budovy (po dohode) v režime 24/7. Na každom podlaží sú samostatné WC (pánske aj dámske). V bezprostrednej blízkosti budovy je zastávka MHD a možnosť parkovania klientov aj návštevníkov.

Technické údaje:

Lokalita: Košice-St. mesto
Podl. plocha: 1.750,00 m2
Typ: klasické kancel.
Klimatizácia: ---
Parkovisko: ---
Depozit: dohodou

Médiá: v cene nájmu
Prístup 24/7: áno
Recepcia: ---
Výťah: ---
Flexib. dispozícia: ---
Sieťová kabeláž: áno

Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha

kancelársky celok

(prízemie, 2 prepojené kancelárie)

30,55 m2

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.