Kancelárie Západ VII.

PRENÁJOM   |   od 7,35 €/m2/mes. (vr. médií)

Kancelárske priestory v modernizovanej administratívnej budove v časti KE-Západ (sídlisko Terasa) neďaleko magistrátu. Štandardná vybavenosť prenajímaných priestorov - podlahová krytina podľa individuálnych požiadaviek (plávajúca podlaha / záťažové koberce) maľovka, interiérové dvere, izolačné dvojsklá, horizontálne okenné žalúzie, klimatizácia (štandardne nie, možná dohoda), prístup na internet, zonácia prístupu, bezpečnostné kamery v spoločných priestoroch, na každom podlaží WC (pánske aj dámske), upratovací servis v celej budove, možnosť pripojenia na centrálny zabezpečovací systém a dispečing polície, vstup do budovy 24/7. K dispozícii sú priestory od 22 m2. Parkovanie pred objektom je zdarma. V dosahu je zastávka MHD (autobusy, električky).

Technické údaje:

Lokalita: Košice-Západ
Podl. plocha: 1.430,00 m2
Typ: klasické kancelárie
Klimatizácia: ---
Parkovisko: vlastné
Depozit: 1 mesiac

Médiá: v cene nájmu
Prístup 24/7: áno
Recepcia: áno
Výťah: áno
Flexib. dispozícia: ---
Sieťová kabeláž: áno

Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha celkom

kancelárie

(prízemie)

131,00 m2

kancelárie

(1. poschodie)

175,00 m2Parkovaniecena

1 parkovacie miesto

(parkovisko pred objektom)

zdarma

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.