Kancelárie Juh II.

PRENÁJOM   |   od 6,55 €/m2/mes. (vr. médií)

Kancelárske priestory v modernizovanej administratívnej budove v lokalite Košice-Juh s výborným prístupom, dopravným spojením z/do centra mesta. Prenajímané priestory sú po komplexnej modernizácii a tvoria ich samostatné kancelárske jednotky (kancelárie, kuchynka a WC). Sú novo vymaľované, majú nové koberce, podlahy a sanitu. Štandardná vybavenosť: maľovka, interiérové a vstupné dvere, plastové okná s izolačnými dvojsklami, horizontálne okenné žalúzie, upratovací servis v celej budove s možnosťou (na požiadanie) upratovania prenajatých kancelárií, bezpečnostný kamerový systém v spoločných priestoroch v celej budove, možnosť pripojenia na centrálny zabezpečovací systém s prepojením na dispečing polície, vysokorýchlostné pripojenie na internet, možnosť zriadenia virtuálneho sídla, predaj kancelárskych potrieb, kopírovacie služby, bufet, prístup do budovy v režime 24/7, poštová schránka, stravovanie v dosahu. Parkovanie je zabezpečené na vlastnom priľahlom parkovisku, mesačný poplatok je 15 €.


Technické údaje:

Lokalita: Košice-Juh
Podl. plocha: 2.800,00 m2
Typ: klasické, bunky
Klimatizácia: ---
Parkovisko: vlastné
Depozit: 2 mesiace

Médiá: v cene nájmu
Prístup 24/7: áno
Recepcia: áno
Výťah: áno
Flexib. dispozícia: ---
Sieťová kabeláž: áno

Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha

kancel. celok (bunka - 2 kancelárie, WC, umývadlo)

(4. poschodie)

46,00 m2Parkovaniecena

1 parkovacie miesto

(vyhradené park. miesto na vlastnom parkovisku)

15 €/mes.

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.