Kancelárie St. mesto III.

PRENÁJOM   |   od 7,40 €/m2/mes. (vr. médií)

Kancelárske priestory v modernizovanej administratívnej budove na okraji centra na komunikačne výborne prístupnom mieste. Štandardná vybavenosť prenajímaných priestorov - plávajúce podlahy / záťažové koberce, maľovka, interiérové dvere, izolačné dvojsklá, horizontálne okenné žalúzie, prístup na internet, zonácia prístupu, bezpečnostné kamery v spoločných priestoroch, upratovací servis v celej budove, možnosť pripojenia na centrálny zabezpečovací systém a dispečing polície, stravovanie v budove, kaviareň na prízemí. Parkovanie je na vlastnom priľahlom parkovisku (25 €/mes.). V budove je možnosť prenájmu rokovacej / konferenčnej miestnosti. V blízkosti je zastávka MHD. Ceny prenájmu závisia od štandardu vybavenosti priestorov.

Technické údaje:

Lokalita: Košice-St. mesto
Podl. plocha: 1.500,00 m2
Typ: bunky
Klimatizácia: ---
Parkovisko: vlastné
Depozit: bez depozitu

Médiá: v cene nájmu
Prístup 24/7: áno
Recepcia: áno
Výťah: áno
Flexib. dispozícia: áno
Sieťová kabeláž: ---

Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha

kancelárske priestory

(rôzne poschodia)

150,00 m2Parkovaniecena

1 parkovacie miesto

(vlastné priľahlé parkovisko)

25 €/mes.

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.