Kancelárie / obchod. priestory Sever II.

PRENÁJOM   |   od 9,50 €/m2/mes. (vr. médií)

Kancelárske priestory v komplexne modernizovanej administratívnej budove v lokalite Košice-Sever s výborným prístupom, dopravným spojením a možnosťou stravovania.

Prenajímané priestory sa práve rekonštruujú - majú osadené plastové okná a prebiehajú búracie práce na otvorení dispozície. Ponúkajú možnosť vytvoriť dispozične priestor podľa individuálnych potrieb nájomcu. Sú vhodné najmä pre väčšie firmy - buď vytvorením open space priestoru alebo jeho rozdelením na menšie celky.

Budú spĺňť vysoký štandard - omietky, maľovka, interiérové dvere, plastové okná s izolačnými dvojsklami, horizontálne okenné žalúzie, klimatizácia (po dohode), štruktúrovaná kabeláž a prístup na internet, zonácia prístupu, bezpečnostné kamery v spoločných priestoroch, na každom podlaží sociálne zariadenia, upratovací servis v celej budove s možnosťou (na požiadanie) upratovania prenajatých kancelárií, možnosť pripojenia na centrálny zabezpečovací systém s prepojením na dispečing polície, prístup do budovy v režime 24/7, stravovanie v dosahu.

Parkovanie je pred budovou (40 €/mes.).

Technické údaje budova/kancelárie:

Lokalita: Košice-Sever
Podl. plocha: 3.500,00 m2
Typ: open space, klasické
Klimatizácia: nie/áno
Parkovisko: vlastné
Depozit: 2 mesiace

Médiá: v cene nájmu
Prístup 24/7: áno
Recepcia: áno
Výťah: áno
Flexib. dispozícia: čiastočne
Sieťová kabeláž: áno

Technické údaje obchodné priestory:

Podl. plocha: 177,80 m2
Účel: obchod, služby
Klimatizácia: áno
Depozit: 2 mesiace

Sklad/rampa: áno/---
Výklad: ---
Podlažie: prízemie
Prístup 24/7: áno

Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha

kancelársky celok (2 miestnosti, kuchynka)

(3. poschodie, individuálne nastaviteľná klimatizácia, počítačová sieť, NOVÝ PRIESTOR)

78,00 m2Parkovaniecena

1 parkovacie miesto

(vyhradené park. miesto na vlastnom parkovisku)

40 €/mes.

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.