Kancelárie BA-Ružinov I.

PRENÁJOM   |   osobné rokovanie

Kancelárske priestory v komplexne modernizovanej administratívnej budove so strategickou polohou v Ružinove (Bratislava).

Štandardná vybavenosť prenajímaných priestorov podlahová krytina podľa individuálnych požiadaviek (plávajúca podlaha / záťažové koberce) maľovka, interiérové dvere, izolačné dvojsklá, horizontálne / vertikálne okenné žalúzie, klimatizácia, prístup na internet, zonácia prístupu, bezpečnostné kamery v spoločných priestoroch, na každom podlaží WC (pánske aj dámske), upratovací servis v celej budove, možnosť pripojenia na centrálny zabezpečovací systém a dispečing polície, vstup do budovy prostredníctvom elektronického vrátnika / videovrátnika. Preferuje sa prenájom niektorých priestorov ako samostatných celkov s možnými dispozičnými úpravami na menšie priestory podľa individuálnych potrieb. V dosahu je zastávka MHD (autobusy, električky) a nákupné centrum s možnosťou ďalšieho parkovania.


Technické údaje:

Lokalita: BA-Ružinov

Podl. plocha: 9.000,00 m2
Typ: klasické
Klimatizácia: áno
Parkovisko: vlastné
Depozit: áno

Médiá: bez médií
Prístup 24/7: áno
Recepcia: áno
Výťah: áno
Flexib. dispozícia: ---
Sieťová kabeláž: áno

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.