Kancelárie Juh IV.

PRENÁJOM   |   od 6,00 €/m2/mes. (vr. médií)

Kancelárske priestory v budove so strategickou komunikačnou polohou v lokalite KE-Juh. Priestory sa nachádzajú na 1. poschodí, pozostávajú z viacerých kancelárií o výmere cca 20 m2 a dvoch väčších (po 100 m2), ktoré je možné zlúčiť do veľkého open space, alebo rozdeliť na menšie. Dispozičné riešenie je možné prispôsobiť potrebám záujemcu.

Štandardná vybavenosť prenajímaných priestorov - podlahová krytina podľa individuálnych požiadaviek (plávajúca podlaha / záťažové koberce) maľovka, interiérové dvere, izolačné dvojsklá, horizontálne / vertikálne okenné žalúzie, klimatizácia (v niektorých priestoroch), prístup na internet, na podlaží WC (pánske aj dámske), upratovací servis v celej budove, možnosť pripojenia na centrálny zabezpečovací systém a dispečing polície, vrátnica. V blízkosti budovy je vlastné parkovisko, parkovné je zahrnuté v cene nájmu. V dosahu je zastávka MHD (autobusy, električky) a nákupné centrum (AUPARK).


Technické údaje:

Lokalita: Košice-Juh
Podl. plocha: 750,00 m2
Typ: open space, klasické
Klimatizácia: áno/nie
Parkovisko: vlastné
Depozit: bez depozitu

Médiá: v cene nájmu
Prístup 24/7: áno
Recepcia: ---
Výťah: ---
Flexib. dispozícia: áno
Sieťová kabeláž: áno

Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha

kancel. priestory (možné rozčleniť/prispôsobiť)

(1. poschodie)

do 750,00 m2Parkovaniecena

parkovacie miesta nájomníci / klienti

(vyhradené parkovanie na vlastnom parkovisku)

v cene nájmu

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.