Kancelárie centrum I.

PRENÁJOM   |   osobné rokovanie

Ilustračné foto
Ilustračné foto

Kancelárske priestory najvyššieho štandardu v novej administratívnej budove v Košiciach ležiacej na strategickom komunikačnom uzle s vynikajúcim prístupom. Prenajímané priestory sú typu open space s variabilným riešením dispozície podľa požiadaviek klientov. Minimálna prenajímateľná plocha je 100 m2.

Budova v sebe spája moderný dizajn a konštrukciu s bohatým využitím prírodných materiálov. Štandardná vybavenosť - kvalitné záťažové koberce, kvalitné okná s izolačnými dvojsklami, horizontálne okenné žalúzie, prístup na internet, strážna služba v celej budove, upratovací servis, záložné generátory na dodávku el. energie, inteligentný riadiaci systém budovy, zonácia prístupu a bezpečnostný monitorovací systém v budove pomocou ID karty, rozsiahle parkovacie a rokovacie možnosti pre klientov a ich návštevníkov.

Kancelárie majú integrovaný systém vykurovania a chladenia s individuálnym nastavením, inteligentný systém vetrania aj z fasády, špičkové dátové rozvody a vertikálne rozvody silnoprúdu, zdvojené dutinkové podlahy s vysokou nosnosťou vo všetkých priestoroch s podlahovými krabicami na každých 10 m2 s elektrickými zásuvkami, prepäťovou ochranou a dátovými zásuvkami.


Technické údaje:

Lokalita: Košice-St. mesto
Podl. plocha: 12.600,00 m2
Typ: open space
Klimatizácia: áno
Parkovisko: vlastné
Depozit: dohodou

Médiá: v cene nájmu
Prístup 24/7: áno
Recepcia: áno
Výťah: áno
Flexib. dispozícia: áno
Sieťová kabeláž: áno


Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha

kancel. priestor "open space" (možné rozčleniť)

(2. poschodie)

436,30 m2Parkovaniecena

1 parkovacie miesto klienti (garáž. státie)

(podzemná garáž)

65 €/mes.

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.