BC MURGAŠOVA ****

Adresa: Murgašova 3, Košice   |   Podl. plocha: 17,81 m2 / 19,35 m2   |   Cena: od 166,52 €/mes. bez DPH

Typ kancelárie

klasická

Klimatizácia

áno

Parkovisko

vlastné

Depozit

bez depozitu

Médiá

v cene

Prístup 24/7

áno

Recepcia

áno

Výťah

áno

Flexibilná dispozícia

---

Sieťová kabeláž

áno

Kancelárske priestory v komplexne modernizovanej "zelenej" administratívnej budove pri Nám. osloboditeľov (veľký komunikačný uzol) v Košiciach (neďaleko AUPARK-u). Priestory sú prístupné schodišťom a dvoma výťahmi. Vybavenosť priestorov: nová maľovka, interiérové dvere, plávajúce podlahy/dlažba, okná s izolačnými dvojsklami, horizontálne okenné žalúzie, eco-klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž a prístup na internet (optika), zonácia prístupu, na každom podlaží sociálne zariadenia, upratovací servis v celej budove s možnosťou upratovania prenajatých kancelárií, recepcia. Niektoré priestory majú možnosť inštalácie kuchynky. Vlastné parkovisko vo dvore objektu je spoplatnené čiastkou 50 €/mesiac. V budove je pobočka OTP banky a notár. Prebieha modernizácia výťahov, fasády, vestibulu a bezbariérového prístupu. V dosahu budovy je možnosť stravovania, zastávka MHD (autobusy, električky) a OC (AUPARK) s možnosťou ďalšieho parkovania.

Budova bude mať v lete 2017 bezbariérový prístup.

Dispozičné možnosti + cenová ponuka


.

Kliknutím na náhľad zväčši obrázok
Kliknutím na náhľad zväčši obrázok

Priestor

cena bez DPH

Kancelária 5.28 (19,35 m2)

(4. poschodie, samostatný vstup, spoločná chodba, klimatizácia - sálavé chladenie, plávajúce podlahy, nová maľovka, plastové okná, horizontálne žalúzie, počítačové rozvody, pekný výhľad)

180,92 €/mes.

Kancelária 5.22 (17,81 m2)

(4. poschodie, samostatný vstup, spoločná chodba, klimatizácia - sálavé chladenie, plávajúce podlahy, nová maľovka, plastové okná, horizontálne žalúzie, počítačové rozvody, možnosť zriadenia kuchynky)

166,52 €/mes.
Parkovanie
cena bez DPH

1 parkovacie miesto

(vlastné parkovisko)

50 €/mes.

1 parkovacie miesto

(verejné parkovisko, platená zóna)

cenník EEI

krátkodobé parkovanie

(parkovací dom HILTON / AUPARK)

cenník / zdarma


Pozn.:

1/ ceny nájomného sú uvádzané bez DPH

2/ ceny nezahŕňajú dátové paušály operátorov (internet)

3/ médiá sú zahrnuté v cene nájomného

4/ uvádzané ceny vychádzajú z platných cenníkov, nezohľadňujú dohody (zmeny štandardu, doplnkovú vybavenosť, zľavy, ...), ktoré môžu vyplynúť z ďalších rokovaní

5/ výber/prispôsobenie dispozičného riešenia závisí od potrieb nájomcu - počet, prevedenie deliacich priečok (ak budú nájomcom požadované), prípadne iné úpravy a model participácie na nákladoch na ich realizáciu budú predmetom ďalších rokovaní zmluvných strán