Hala Juh II.

PRENÁJOM   |   osobné rokovanie

Skladovacia / výrobná hala / garáž v podnikateľskom areáli s výbornou komunikačnou polohou a prístupom v lokalite KE-Juh.

Veľký objekt má betónový skelet a murované steny. Vybavenosť prenajímaných priestorov - betónová podlaha, maľovka, viaceré (5x) vstupné garážové rolovacie vráta, okná a stropné svetlíky. Hala má mostový žeriav s nosnosťou 5.000 kg. Je v nej zavedená voda a osadené umývadlo.

V areáli je zabezpečený potrebný počet parkovacích miest pre nájomníkov (návštevy) a možnosť stravovania. Poplatky za parkovanie sú zahrnuté v cene nájmu.

Technické údaje:

Lokalita: Košice-Juh
Podl. plocha: 2.500,00 m2
Využitie: sklad, výroba, garáž
Konštrukcia: žb. skelet
Klimatizácia: temperovanie
Depozit: dohodou
Médiá: bez médií

Prístup 24/7: áno
Podlažie: prízemie:
Výťah: ---
Žeriav: áno
Nakladacia rampa: ---
Železničná vlečka: ---
Kancelárie: možné prenajať

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.