Kancelárie St. mesto  VI.

PRENÁJOM   |   od 7,00 €/m2/mes. (bez médií)

Kancelárske priestory v moderných administratívnych budovách v podnikateľskom areáli so strategickou komunikačnou polohou v lokalite KE-St. mesto. Budovy ponúkajú veľkú dispozičnú variabilitu kancelárskych priestorov od samostatných kancelárií cez väčšie celky až po celky typu open space. Prenajímané priestory sa nachádzajú na rôznom podlaží. Vybavenosť prenajímaných priestorov - podlahová krytina (plávajúce podlahy) maľovka, interiérové dvere, plastové rámy okien, izolačné dvojsklá, horizontálne okenné žalúzie, prístup 24/7, strážna služba v areáli, prístup na internet, na každom podlaží WC (pánske aj dámske). V areáli je zabezpečený potrebný počet platených aj bezplatných parkovacích miest pre nájomníkov a návštevy.

Technické údaje:

Lokalita: Košice-St. mesto
Podl. plocha: 1.500,00 m2
Typ: klasické kancel.
Klimatizácia: ---
Parkovisko: vlastné
Depozit: dohodou

Médiá: bez médií
Prístup 24/7: áno
Recepcia: ---
Výťah: ---
Flexib. dispozícia: ---
Sieťová kabeláž: áno

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.