Kancelárie Opátske I.

PRENÁJOM   |   osobné rokovanie

Moderné kancelárske priestory v administratívno-skladovom logistickom areáli v časti Košice-Opátske. s vynikajúcim komunikačným prístupom a možnosťou zásobovania. Priestory sa nachádzajú v objekte susediacom so skladovými priestormi. Slúžia ako administratívne zázemie pre užívateľov skladových priestorov. Ponúkajú potrebnú dispozičnú variabilitu s možnosťou úprav podľa individuálnych požiadaviek nájomcov. Sú vybavené pripojením na internet, kamerovým systémom, môžu byť vybavené klimatizáciou. Sú vybavené sociálnym zázemím, kuchynkou a zasadačkou. V areáli je zabezpečené stravovanie užívateľov. Parkovanie je zabezpečené na vyhradených parkoviskách. Priestory sa prenajímajú prednostne spolu so skladovacími priestormi.

Technické údaje:

Lokalita: KE-Vyš. Opátske
Podl. plocha: 500,00 m2
Typ: open space, klasické
Klimatizácia: áno
Parkovisko: vlastné
Depozit: dohodou

Médiá: bez médií
Prístup 24/7: áno
Recepcia: áno
Výťah: ---
Flexib. dispozícia: áno
Sieťová kabeláž: áno

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.