Sklad Opátske I.

PRENÁJOM   |   osobné rokovanie

Skladovacie priestory v logisticko-administratívnom areáli so strategickou komunikačnou polohou v lokalite KE-Vyšné Opátske. Ide o nový objekt so železobetónovou konštrukciou s priestormi s rôznou výškou. Prízemné priestory (2.198,00 m2) umožňujú skladovať tovar v poschodových regáloch. Priestory majú pancierovú podlahu, klimatizáciu, administratívne a sociálne zázemie a niekoľko zásobovacích vstupov s rampou. Skladové priestory na 1. a 2. poschodí (po 1,297,00 m2) majú nižšiu svetlú výšku a ich zásobovanie je riešené vysokozdvižnými vozíkmi. Areál má strážnu službu, vlastné stravovanie, možnosť prenájmu iných / ďalších skladovacích aj výrobných priestorov, ako aj kancelárií s možnosťou parkovania a pripojenia na internet. Má bezproblémový prístup pre nákladné autá.

Technické údaje:

Lokalita: KE-Vyš. Opátske
Podl. pl.: 1.297,00-2.198,00 m2
Využitie: sklad
Konštrukcia: žb. skelet
Klimatizácia: áno
Depozit: dohodou
Médiá: bez médií

Prístup 24/7: áno
Podlažie: príz. + 2. posch.
Výťah: ---
Žeriav: ---
Nakladacia rampa: áno
Železničná vlečka: ---
Kancelárie: áno

Aktuálna ponuka voľných priestorov


Poschodie

plocha

skladový priestor

(prízemie, rampa, kancelárie)

2.198,00 m2

skladový priestor

(2. poschodie, rampa)

1.297,00 m2

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903


Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.