Administratívna budova St. mesto II.

PREDAJ / PRENÁJOM    |    490.000,00 € / osobné rokovanie

Modernizovaný administratívny objekt ležiaci na okraji historického jadra Košíc s výborným prístupom. Má množstvo kancelárií v dvoch krídlach a je využívaný na administratívu. Pre blízkosť súdov a svoju polohu je vhodným miestom na zriadenie napr. sídla väčšej spoločnosti, lekárskych ambulancií alebo právnických kancelárií, prípadne je možné ho prestavať na byty (zobytnením podkrovia) a využitím prízemných priestorov napr. na obchodné účely. Objekt je celý podpivničený - suchý suterén ponúka ďalšie priestory na využitie. Pred objektom je parkovisko pre vlastníkov, nájomníkov alebo návštevy. Menšia záhrada je využívaná ako oddychové zázemie. Budova má všetky inžinierske siete a je v dobrom technickom stave. Vyžaduje iba bežnú údržbu.

Technické údaje:

Lokalita: Košice-St. mesto
Podl. plocha: 306,00 m2
Pozemok: 619,00 m2
Využitie: admin., obchod
Konštrukcia: murovaná
Klimatizácia: ---

Parkovisko: ---
Výťah: ---
Kanalizácia: áno
Vodovod: áno
Elektrina: áno
Plyn: áno

Financovanie

Pomôžeme vám s financovaním kúpy nehnuteľnosti. Spracujeme odbornú analýzu vašich možností a ponúkneme alternatívy zohľadňujúce vaše individuálne životné alebo podnikateľské ciele.

.

.


.

Riešenie na mieru

Aktuálna ponuka voľných priestorov uvedená v ponukových listoch nemusí zahŕňať priestory, ktoré sa v najbližšej dobe v danom objekte uvoľnia. Kontaktujte nás a my vám pripravíme riešenie vašich potrieb na mieru.

.

Kontaktujte nás

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníka poverený zabezpečením predaja / prenájmu uvedenej nehnuteľnosti. Služby DOMIOS sú pre záujemcov o kúpu nehnuteľnosti zdarma. V prípade záujmu o prenájom / kúpu, ďalšie technické špecifikácie alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903